ویژه های خبری

امروز : یکشنبه - ۹ - بهمن - ۱۴۰۱

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، رئیس شورای اسلامی شهر ملارد و شهردار ملارد در پیامی مبعث حضرت رسول اکرم (ص) را تبریک گفتند.

متن پیام بشرح ذیل است:

«اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّكَ الَّذِي خَلَقَ».
عید مبعث سرفصل مهمی در تحولات تاریخ اسلام و سرآغاز انتخاب کامل ترین انسان در اوج جنایات ضد بشری اعراب در دوران تاریک و سیاه جاهلیت است. این عید بزرگ و فرخنده، جهان ادیان الهی را، به دو بخش مهم طبقه بندی نموده و آخرین فرستاده خداوند همراه با کامل ترین دین، بخش زیادی از نیازهای فکری، معنوی و سیاسی عالم بشری را برآورده کرده و زین پس ادیان الهی تدریجا به کامل مطلق دست یافتند.
عید مبعث یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان جهان و رسالت آخرین نبی الهی و ایام الله است. روزی که برای اولین بار نخستین آیات الهی بر رسول مهربانی، پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌ وآله در غار حرا، نخستین میعادگاه سروش الهی نازل شد.
بیست و هفتم رجب سالروز بعثت خاتم انبیاء ، حضرت محمد مصطفی صلّی‌الله‌علیه ‌وآله ، پیام آور خوبی و غایت رحمت و مهربانی بر تمام مسلمین وارسته و آزاده جهان خجسته باد.
مدیریت شهری شهر ملارد(اعضای شورای اسلامی و مدیران و پرسنل خدوم شهرداری ملارد) آغاز رسالت حضرت ختمی مرتبت پیامبر اسلام(ص) را به تمام مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض کرده ،سرافرازی و سربلندی آحاد مسلمین صلح طلب جهان را از دادار هستی مسئلت می نمایند.


                فخرالدین آیینه وند ریاست شورای اسلامی شهر ملارد    

                         محمد صادق کولیوند شهردار ملارد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد با عنایت به شیوع ویروس کرونا و اقدامات ادارات در خصوص مبارزه با شیوع این ویروس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری ملارد با همکاری مستمر با اداره بهداشت جهت آموزش به روزترین توصیه های بهداشتی به رانندگان ومسافرین درهنگام استفاده از تاکسی ها و خودروهای حمل و نقل عمومی ملارد اقدام نموده است و ضمن توزیع بروشورهای بهداشتی در اجرای این مهم همت گمارده است .

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...