ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۲۹ - دی - ۱۳۹۹

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد عملیات عمرانی در مصلی بزرگ ملارد که در ابتدای بلوار الغدیر واقع شده است در فاز جدید قرار گرفته و هم اکنون اجرای آرماتور بندی ستون های اصلی  آن  آغاز گردیده و با قوت ادامه دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، با هدف ارزیابی و اطلاع از نحوه دقیق اجرای پروژه های عمرانی و نوع پیشرفت آنها وهمچنین بررسی و نظارت مستمر و راهبردی برآن، اعضای شورای اسلامی شهر ملارد به همراه شهردار ملارد از پروژه های عمرانی این شهر بازدید نمودند .
در حاشیه این بازدید فخرالدین آئینه وند رئیس شورای اسلامی ملارد با تاکید بر نقش مهم نظارتی شورای اسلامی برروند اقدامات اجرایی شهرداری گفت : یکی از وظایف اصلی شورای اسلامی،  نظارت جدی بر عملکرد شهرداری به خصوص در اجرای پروژه های مختلف عمرانی است که در این راستا به اتفاق اعضای محترم شورای اسلامی از پروژه هایی همچون پارکینگ طبقاتی، پروژه های درمانی، ساختمان آتش نشانی، شهرک مشاغل مزاحم، فرهنگ سرای شهر ملارد ، اجرای آسفالت معابر و ساختمان اداری گلزار شهدا بازدید گردید واز نزدیک وبه صورت میدانی ازمیزان پیشرفت این پروژه ها اطلاع یافتند. وی افزود : در این بازدید شهردار ملارد نسبت به توضیح کامل میزان رشد پروژه ها برای اعضای شورای اسلامی پرداخت و مشکلات روبرو را تا به بهره برداری رسیدن آنها تشریح نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد حمل و نقل درون شهری که یکی از خدمات شهرداری ها به شهروندان می باشد در هر شهر با وجود تاکسی و اتوبوس صورت می پذیرد که شهر ملارد نیز از این مهم مثتثنی نیست.ایستگاههای تاکسی که در ابتدا و انتهای خطوط آنها نیز با تجمع خودروها مواجه است . لذا در همین راستا به منظور ایجاد نظم بیشتر نسبت به خط کشی محل استقرار خودروها اقدام گردیده است  و در تاریخ 21 دی ماه ایستگاه سه راه مارلیک نیز که یکی از خطوط اصلی شهر می باشد خط کشی گردید که می توان به یکی از اهداف اجرای این طرح ، به نظم قرار گرفتن تاکسی ها در هنگام مسافر گیری که این امر خود بوجود نیامدن ترافیک را به دنبال خواهد داشت اشاره نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، به همت معاونت زیربنایی ترافیکی شهرداری، و در راستای تکمیل پروژه های عمرانی سطح شهر ادامه عملیات نمای شسته ساختمان اداری گلزار  شهدا در دو ضلع شرقی و شمالی  ساختمان به متراژ 870 متر مربع با هزینه بالغ بر 360 میلیون تومان در حال تکمیل می باشد. لازم به توضیح می باشد نمای شسته درعین مقاومت خوبی که در برابر سرما و گرما دارد یک نمای بسیار زیباست که از رایج ترین نماها در کشور ما می باشد. نمای سیمان شسته یا نمای شسته یک پوشش یکنواخت می باشد که روی سفت کاری بدنه ساختمان به اجرا در می آید.