ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۲۱ - مرداد - ۱۴۰۱
به همت واحد زیربنایی و ترافیکی شهرداری ملارد

تعداد۱۵۲۰ عدد لامپ را به همت واحد زیربنایی و ترافیک بر روی تیربرقهای شهر به کار گیرد که تاکنون تعداد ۸۶۰ لامپ در بیش از ۱۰۰ محله نصب گردیده است و این روند تا اتمام کار ادامه خواهد داشت .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین المل شهرداری ملارد  در نظر است  تعداد ۱۵۲۰ عدد لامپ  به همت واحد زیربنایی و ترافیک بر روی تیربرق ها در نقاط مختلف سطح شهر به کار گیرد که تاکنون تعداد ۸۶۰ لامپ در بیش از ۱۰۰ محله نصب گردیده است و این روند تا اتمام کار ادامه خواهد داشت .

نورپردازی از عوامل موثر و کلیدی فضای شهری میباشد که طی ان چهره شهر در شب شکیل تر خواهدشد که اهمیت روشنایی در سطح شهر را دو چندان می نماید ،ضمن اینکه عدم روشنایی و نور کافی میتواند باعث تصادف و حوادث و در نتیجه به خطر افتادن امنیت شهر گردد.

شایان ذکر است که این امر علاوه بر ایجاد زیبایی و جلوه بصری در سطح شهر ،با ایجاد نور و روشنایی و در پی آن فراهم شدن آرامش خاطر شهروندان و کیفیت زندگی و عبور و مرور در شب در محیطی که در ان عدم تاریکی وجود دارد بسیار موثر خواهد بود.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...