ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - تیر - ۱۴۰۱
شهردار ملارد: روان سازی ترافیک گامی به سوی پویایی شهر و نشاط شهروندان

شهردار ملارد عنوان کرد: افزایش میزان جمعیت، افزایش سفرهای درون شهری و به تبع آن افزایش تولید، عرضه و استفاده روزافزون خودروها را در سطح شهر در پی داشته است که این امر ضرورت توجه به گسترش تسهیلات حمل و نقل و ترافیک شهری را دو چندان کرده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد؛ محمد بهمنی اظهار داشت: قدر مسلم با بررسی های دقیق و کارشناسانه در خصوص مواردی همچون ویژگی شریان ها، معابر و رشته های ارتباطی، حجم ترافیک عبوری، فرهنگ رانندگی و تردد شهروندان، معضلات ترافیکی موجود در شهر، طراحی و اصلاح هندسی معابر، شناسایی نقاط حادثه خیز و ایمن سازی و آرام سازی معابر، طراحی و جانمایی تجهیزات و علائم ایمنی برای آشکارسازی و خط کشی معابر و خیابان ها و اصلاح مشکلات و موانع موجود، ایمنی در تردد و پویایی شهر را به دنبال خواهد داشت .
بهمنی در اینباره متذکر شد: در کنار دیگر ارگان ها و سازمان های مرتبط با حوزه راهداری و راهنمایی و رانندگی، مدیریت حمل و نقل و ترافیک حوزه معاونت امورزیربنایی و ترافیک شهرداری همواره در راستای روان سازی ترافیک شهری گام های موثری برداشته است.

وی افزود: در این راستا این حوزه  در طول 3 ماهه اول سال جاری با همکاری دیگر سازمان های تابعه  و مناطق زیرمجموعه شهرداری ملارد، اقدامات مهمی را در راستای گسترش ایمنی در تردد از جمله اصلاح هندسی معابر، نصب دوربین های سرعت سنج، مدیریت جهات حرکتی، نصب و یا حذف سرعتکاه، خط کشی محوری و عبور عرضی، جانمایی تجهیزات و تابلوهای ترافیکی، تعمیر و راه اندازی چراغ چشمک زن و ...صورت داده است.

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...