ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - تیر - ۱۴۰۱
در راستای ساماندهی و بهبود فضاهای شهری

شهردارملارد محمد بهمنی خبر داد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با پوشش خدمات در همه نقاط سطح شهر علاوه بر ارتقای زیبایی بصری شهر ملارد با رویکردی جامع به فضاسازی شهری و ایجاد طراوت و نشاط پرداخته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد؛ محمد بهمنی ضمن تاکید بر لزوم زیباسازی سطح شهر با پاکسازی تابلوهای اضافی، دیوار نوشته‌های زائد و طراحی مناسب محیطی و بهره گیری از رنگ ها و نقاشی سازگار به منظور زیباسازی بصری و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در سطح شهر ملارد عنوان کرد: فعالیتهای زیباسازی در سطح شهر بطور مستمر در دست اجراست.

بهمنی در ادامه تصریح کرد: نقاشی دیواری یکی از ارکان زیباسازی شهری است و موجب تزریق روح شادابی، افزایش زیبایی های بصری و تنوع بخشی بصری می شود که در ادامه طرح نقاشی و رنگ‌آمیزی دیوارها، دیوارهای بلوار رسول اکرم (ص) جنب اداره برق طراحی و رنگ آمیزی انجام شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح علاوه برارتقای آرامش روانی شهروندان و انتقال حس مثبت از زندگی و فضای اطراف، نقش بسزایی درکاهش آلودگی های بصری، تزیین و جلوه گری فضاهای شهری و جلب رضایت شهروندان دارد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...