ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - تیر - ۱۴۰۱
شهردار ملارد خبر داد:

محمد بهمنی از سرعت گرفتن و پیشرفت قابل ملاحظه پروژه ارزنده پارکینگ طبقاتی خیابان امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد؛ محمد بهمنی اظهار داشت: با مطالعات و طراحی های گسترده و مدون کارشناسان حوزه عمران، شهرداری ملارد احداث یک مجتمع پارکینگ طبقاتی را در دستور کار خود قرار داد تا از این وادی گامی در جهت رفاه حال شهروندان بخصوص راکبین وسائل نقلیه و کاهش بار ترافیکی برداشته باشد.
بهمنی  در ادامه افزود: ساخت پارکینگ طبقاتی سرآسیاب در خیابان امام خمینی (ره) به لحاظ تجمع مراکز بزرگ خرید در این معبر شاخص و تردد سنگین شهروندان، محل ایمن و مناسبی جهت پارک خودروها، کاهش بارترافیکی و ازدحام خودروها در معبر، آسایش خاطر شهروندان و سهولت در امر خرید عابرین خواهد بود .
وی درخصوص مشخصات پروژه فوق تصریح کرد: پروژه بزرگ پارکینگ طبقاتی در 2 طبقه منفی ، 1 طبقه همکف با کاربری تجاری ، 6 طبقه مثبت و با گنجایش همزمان 450 دستگاه خودرو در دست احداث می باشد.
شهردار ملارد درخصوص نحوه پیشرفت فیزیکی پروژه بیان نمود: به همت حوزه معاونت امورزیربنایی و ترافیک در حال حاضر عملیات آرماتور بندی و قالب بندی سقف طبقه سوم انجام و جهت بتن ریزی آماده شده است.
بهمنی در پایان اظهار امیدواری کرد: به امید خدا پروژه فوق تا پایان سال جاری به بهره برداری شهروندان ملاردی برسد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...