ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۱۵ - آذر - ۱۴۰۱
به منظور هم اندیشی و بررسی طرح نهایی تقاطع غیر هم سطح سه راه مارلیک؛

با هدف بررسی، هم اندیشی و بحث و تبادل نظر در خصوص طرح نهایی تقاطع غیر هم سطح سه راه مارلیک، جلسه ای فی مابین شهرداری ملارد و مشاورین شرکت مشاور سازیان تشکیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد؛ صبح امروز چهارشنبه یکم تیر ماه جلسه ای به ریاست بهمنی شهردار ملارد و با حضور زرگر معاون امورزیربنایی و ترافیک شهرداری، حضرت پور مشاور عمرانی شهردار و مشاورین شرکت مشاور سازیان با موضوع تبادل نظر و بررسی طرح نهایی پروژه مذکور در محل سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار گردید و طی آن آخرین وضعیت این طرح جهت نهایی شدن و اجرا مورد بحث و بررسی طرفین قرارداد قرار گرفت. 

گفتنی ست با هدف از بین بردن گره ترافیکی سه راه مارلیک و بی نظمی و اخلالی که سال هاست در حوزه ترافیک این معبر به وضوح مشهود است و ایجاد نظم و انظباط  و تسهیل در تردد سواره ، شهرداری ملارد طرح احداث و بهره برداری از پروژه ارزنده تقاطع غیر هم سطح سه راه مارلیک را با مطالعات و امکان سنجی های مدون و کارشناسانه در دستور کار خود قرار داده است و به امید خدا اجرای این طرح بعد از جمع بندی نهایی در سال جاری کلید خواهد خورد.

 

 

 

 

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...