ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - آذر - ۱۴۰۲
با حضور اعضاء

جلسه مشترک افشار معاونت شهرسازی شهرداری ملارد با حضور ریاست و مهندسین دفاتر نظام‌ مهندسی شهر ملارد در ساختمان مرکزی شهرداری ملارد برگزارشد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد جلسه مشترکی با ریاست دفتر نظام‌ مهندسی ملارد و دفاتر نظام مهندسی و مهندسین شهر ملارد در ساختمان مرکزی شهرداری تشکیل شد .. این جلسه با حضور افشار معاونت شهرسازی و معماری شهرداری ملارد ،مدیران مناطق یک و دو برگزار گردید

افشار معاونت شهرسازی و معماری شهردای ملارد در این خصوص گفت این جلسه به منظور بالا بردن سطح کیفی ارائه خدمات مهندسی توسط دفاتر نظام مهندسی و همچنین رفع مشکلات توزیع سهیمه دستور نقشه ها توسط سازمان نظام مهندسی جلسه ای با شرکت ریاست محترم دفتر نظام مهندسی ملارد جناب آقای مهندس اصناف و دفاتر نظام مهندسی با حضور مدیران محترم مناطق و معاونین برگزار شد.
در این جلسه هم فکری و هم اندیشی نقطه نظرات دفاتر نظام مهندسی و ریاست محترم دفتر نمایندگی ملارد شنیده و در جهت ارائه خدمات مطلوب تر معاونت شهرسازی و معماری شهرداری ملارد هشدار نظارتی جدی به اشخاصی و پرسنلی که در توزیع دستور نقشه ها ورود نمایند داد و همچنین اعلام کرد در حال حاضر کلیه دستور نقشه مستحدثات ساخته شده در شهر در اجرای آیین نامه ماده ۳۳ قانون نظام مهندس ساختمان کشور کلیه فرآیند انتخاب مهندسین ناظر وطراح از طریق سازمان نظام مهندسی استان تهران می باشد و دستور نقشه ها بصورت آنلاین به سازمان مذکور ارسال می شود‌.در راستای ارسال،گزارش مرحله ای مهندسین ناظر قدم های خوبی توسط شهرداری ملارد و سازمان نظام مهندسی استان تهران برداشته شده است که با تکمیل فرآیند نصب نرم افزار در سایت شهرداری ملارو این امکان برای مهندسین ناظر محترم شاغل در. شهر ملارد فراهم خواهد شد تا گزارشات مرحله ای خود را به صورت آنلاین برای شهرداری و سازمان نظام مهندسی ارسال و شناسه پیگیری و ثبت دریافت نمایند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...