شهردار ملارد خبر داد؛

بهمنی شهردار ملارد از اصلاح هندسی خیابان درختی خبر داد و گفت: بلوار امام رضا (ع) (محور چیتگر) مهمترین محور جنوبی شهر ملارد تلقی شده و نقطه اتصال ملارد به صفادشت و اشتهارد است که متاسفانه قسمت درختی این بلوار (حصارک غفاری)  از نقاط حادثه خیز شهرستان بوده که مکررا تصادفات ناگواری در آن محور اتفاق افتاده و به جاده مرگ نیز معروف است.

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای شهر و شهرداری ملارد، مهندس محمد بهمنی شهردار تازه نفس چند روزی است که بر کرسی شهرداری تکیه زده و رسما فعالیتش را آغاز نموده است ، وی در بازدیدی که از  بلوار امام رضا (ع) (محور چیتگر) ، مسیر ملارد به صفادشت داشت؛ نسبت به تعریض این محور تاکید نموده و با دستور به معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری؛ اجرای تعریض آن محور آغاز گردید.

 وی در این باره افزود:  عملیات اجرایی تعریض این جاده حد فاصل تقاطع خیابان آیت الله رفسنجانی تا پلیس راه صفا دشت در فاز اول، مخلوط ریزی و زیر سازی شامل تسطیح ، آب پاشی و رگلاژ و کمپکت آن به مقدار تقریبی ۲۱۰۰ مترمکعب توسط واحد امانی معاونت امور زیربنایی  و ترافیک انجام و در حال آماده سازی جهت روکش آسفالت میباشد که امیدواریم به قید فوریت از تصادفاتی که در این محور شاهد آن بودیم  کاسته شود. 

شهردار ملارد با اشاره به اینکه اقدامات عمرانی و خدماتی باید بر اساس نیاز سنجی شهروندان صورت گیرد؛ خاطرنشان کرد: اگر برنامه ریزی مجموعه مدیریت شهری در قالب پروژه های عمرانی و خدماتی این شهر با اولویت بندی و نیاز سنجی به مرحله اجرا درآید،.تامین و فراهم ساختن نیازهای زیربنایی شهروندان امری سهل و آسان است که ضرورت دارد مسئولین شهری به این امر مهم اهتمام ورزند.

بهمنی در پایان خاطرنشان کرد: برای ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان شریف شهر ملارد  تمام توان خود و کارکنان شهرداری را به کار خواهد بست.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید