دیدار با مدیرکل اداره امور مالیاتی غرب استان تهران

بهمنی شهردار ملارد و طباطبایی ریاست شورای اسلامی شهرملارد با دکتر بهرامی مدیرکل اداره امور مالیاتی غرب استان تهران دیدار نمودند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد امروز سه شنبه 27 دی ماه بهمنی شهردار ملارد و طباطبایی ریاست شورای اسلامی شهر ملارد با حضور در ساختمان اداره مالیاتی غرب استان تهران با دکتر بهرامی مدیر کل اداره امور مالیاتی غرب استان تهران دیدار نمودند .

در دیدار شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر ملارد با مدیرکل امور مالیاتی غرب استان تهران مطرح شد:

تقویت همکاری‌های متقابل شهرداری ملارد و اداره امور مالیاتی غرب استان تهران

طی دیدار مهندس محمد بهمنی -شهردار ملارد- و سید محمد طباطبایی ریاست شورای شهر با دکتر بهرامی مدیرکل اداره امور مالیاتی غرب استان تهران بر لزوم ارتباطات گسترده‌تر جهت ایجاد رفاه برای شهروندان تأکید شد.

در این جلسه مهندس بهمنی ضمن عرض تبریک به دکتر بهرامی جهت انتصاب وی به‌عنوان مدیرکل جدید امور مالیاتی غرب استان تهران، با یادآوری این مطلب که ملارد در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد و تمام دستگاه‌‌ها ذیربط تلاش خود را جهت ارائه بهترین و موثرترین خدمات به شهروندان شهر به عمل می‌آورند؛ بر لزوم همراهی دستگاه مالیاتی کشور برای دستیابی به این هدف تأکید کرد.

وی تقویت حوزه‌های اجرایی، تقویت زیرساخت‌های شهری، آموزش و نظارت مستمر بر عملکرد پرسنل حوزه‌‌های مختلف مدیریت شهری و همچنین جذب مشارکت شهروندان برای ساخت شهری آباد و پیشرفته را از اولویت‌های سازمان متبوع خود برشمرد و اذعان داشت تمام واحدها باید نهایت همکاری و تلاش خود را برای رسیدن به این هدف متعالی به عمل آورند و جهت تحقق آن از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود بهره‌برداری نمایند.

در ادامه دکتر بهرامی مدیرکل جدید اداره امور مالیاتی غرب استان تهران از آمادگی این سازمان جهت تقویت همکاری‌های متقابل با شهرداری ملارد خبر داد و تأمین رفاه شهروندان در پرتو ارتباط با دستگاه‌های خدمتگزار از جمله شهرداری را یکی از اصول اساسی و بنیادی مدیریت کلان کشور برشمرد.

 


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید