ویژه های خبری

امروز : چهارشنبه - ۱۵ - آذر - ۱۴۰۲
از اقدامات مهم نوروزی شهرداری ملارد در راستای کاهش بار ترافیکی

شهردار ملارد از ایجاد بازار موقت برای دستفروشان خیابان امام خبر داد

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ، محمد بهمنی شهردار ملارد گفت : با عنایت به روزهای پایانی سال و اوج خرید نوروزی شهروندان ملاردی و ایجاد ترافیک سنگین شبانگاهی در خیابان امام خمینی (ره)، شهرداری اقدام به جانمایی محل استقرار دستفروشان خیابان فوق نمود .
بهمنی در ادامه افزود : در همین راستا با مطالعات کارشناسان مربوطه، شهرداری با شناسایی محلهای قابل استفاده در نهایت دو نقطه از خیابان امام ( 1- خیابان امام مدرسه ستایش و 2- خیابان امام مدرسه حضرت صدیقه ) و یک نقطه از خیابان دکتر حسابی ( 3- خیابان دکتر حسابی مدرسه حضرت زینب (س) ) را برای استقرار دست فروشان دائم این خیابان پرازدحام در نظر گرفت.
بهمنی در تشریح این خبر گفت : جهت آماده سازی محوطه مدارس فوق ، به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ملارد اقدام به ؛
۱_نصب داربست و غرفه بندی
۲_ جانمایی نیوجرسی جهت جلوگیری از پارک خودرو در ورودی مدارس یادشده
۳_ جانمایی و نصب پرژکتور جهت تامین روشنایی در شب
نموده است .
شایان ذکر است شهرداری ملارد در راستای ایجاد بستر مناسب ، امن و دسترسی آسان شهروندان برنامه هایی در دست اقدام دارد که بزودی شاهد عملیاتی شدن آنها خواهیم بود .


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

شهید هادی شریفی اولین شهید ایرانی مدافع حرم گلزار شهدای شهرستان ملارد، که آرزوی شهادت داشت و محل مزار خود را تعیین کرده بود، پس از ۵ سال از طریق آزمایش DNA شناسایی و...