بهمنی شهردار ملارد

مهندس محمد بهمنی شهردار ملارد تلاش برای ساخت شهـری آبـاد و ایـده‌آل را از مهمترین اهداف مجموعه مدیریت شهری ملارد برشمرد و اظهار داشت: به لطف خدا مجموعه شهرداری ملارد توانسته با مشارکت ‌حداکثری دستگاه‌های خدمت‌رسان و براساس برنامه ترسیم شده یک‌ساله شهری، ‌گا‌م‌های موثری در زمینه پیشرفت و توسعه پایدار و بالندگي شهر حول محور آبادانی‌، رفاه و آسایش شهروندان بردارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امو بین الملل شهرداری ملارد مهندس محمد بهمنی شهردار ملارد  تلاش برای ساخت شهـری آبـاد و ایـده‌آل را از مهمترین اهداف مجموعه مدیریت شهری ملارد برشمرد و اظهار داشت: به لطف خدا مجموعه شهرداری ملارد توانسته با مشارکت ‌حداکثری دستگاه‌های خدمت‌رسان و براساس برنامه ترسیم شده یک‌ساله شهری، ‌گا‌م‌های موثری در زمینه پیشرفت و توسعه پایدار و بالندگي شهر حول محور آبادانی‌، رفاه و آسایش شهروندان بردارد.

وی افزود:خدمات مورد نیاز در راستای رفع معضلات شهری ،بهبود وضعیت شهر وارتقاء کیفیت زندگی شهروندان با همت و پیگیری شبانه‌روزی پرسنل خدوم شهرداری بصورت مستمر در سطح شهر در حال انجام می باشد.

شهردار ملارد در ادامه یکی از ضرورت‌های اولیه شهری را وجود معابر استاندارد دانست و بیان داشت: در شرایط کنونی که شاهد رشد روزافزون جمعیت و به تبع آن افزایش میزان تردد هستیم، می‌بایست املاک واقع در مسیر طرح‌های شهری برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار و همچنین ایجاد سهولت در تردد شهروندان عزیز و وسایل نقلیه آزادسازی شوند. به همین جهت مجموعه مدیریت شهری از ابتدای فعالیت خود انجام عملیات آزادسازی، تعریض معابر شهری و رفع گره‌های ترافیکی و نقاط حادثه آفرین و پرتردد را به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی خود در راستای اجرای طرح ساماندهی معابر شهری و بهبود و ارتقای سطح کیفی حمل‌ونقل و روان‌سازی ترافیک شهری همواره در دستور کار خود قرار داده است.

مدیریت شهری ملارد اظهارداشت:بی‌تردید حرکت به سوی مدیریت واحد شهری و تحقق کامل شهرداری الکترونیک نیازمند ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های خدمات‌رسان شهری با شهرداری است و این امر به بستری کارآمد و موثر برای اشتراک‌گذاری اطلاعات مکانی و توسعه زیرساخت‌های شهری نیاز دارد در این راستا شهرداری به‌عنوان «متولی شهر الکترونیک» اقدامات موثری با هدف ثبت آنلاین مشکلات شهری شهروندان در بستر وب و اپلیکیشن انجام داده است. به گونه ای که شهروندان می‌توانند برای ثبت مشکلاتی از قبیل سد معبر، ساخت و ساز، عمران، آسیب‌های اجتماعی، جمع‌آوری زباله، آسفالت و روساز معابر و… با تعیین نقشه محل درخواست مشکل خود را ثبت و پیگیری کنند.
تا مشکلات شهروندان از طریق این اپلیکیشن به طور مستقیم به مدیر مربوطه ارسال و مورد پیگیری قرار گیرد.

مهندس بهمنی در خاتمه از تلاش و پیگیری متعهدانه پرسنل تلاشگر شهرداری ملارد تقدیر به عمل آورد و اذعان داشت: به لطف خداوند از بدو ورود بنده به مجموعه شهرداری ملارد تا به امروز با همراهی بی‌دریغ معاونت‌ها و سازمان‌های شهرداری در حوزه‌های مختلف شهری موفق به ارائه خدمات گسترده و چشمگیر به مردم شریف ملارد شده‌ایم و امیدوارم در این مسیر گام‌های موثرتری برای کاهش نقایص و مشکلات شهری و جلب رضایت و اعتماد هرچه بیشتر شهروندان برداریم و با حمایت و دلگرمی آحاد مردم شهری آباد و ایده‌آل بسازیم.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید